Wpis

środa, 17 kwietnia 2013

Spacer. Powrót Wiosny? Czyli podrygi na topniejącym błocie.

Choć dawno nic godnego uwagi się nie wydarzało, należy się jednak Światu kolejna porcja Melona.

Zatem, lekko retrospektywnie, postanawiam wrzucić kilka zdjęć z naszego dawnego spaceru. Kilka tygodni temu zapanowała na kilka odwilż - zapewne wszyscy ją pamiętacie, bo po niej Zima przyszła mścić się okrutnie jeszcze przez kilkanaście dni. Widać, jak bardzo walczyły ze sobą... Świat na pół między siebie rozdzierając!

Wiosna, panie, wiosna!

 

Spacerek był typowo relaksacyjny, zatem zrobiliśmy kilka kilometrów w lesie, podążając zaśnieżony jeszcze szlak turystyczny. Nie obyło się jednak bez najprostszych form aktywności, tj. ganiania badyli, przywołania, no i skakania, które bordery uwielbiają... 

 

Cóż za futurystyczna dynamika! Pęd wichru wślizguje się wężowo pomiędzy rozczochrane włosie, łapy uniesione wysoko, podkulone profesjonalnym gestem rasowego czempiona, a w oczach wilcze skupienie...

Słowem, namawiałam go kilkakrotnie, żeby skoczył przez tę kłodę, a on stał i gapił się tymi głupawymi guziczkami, udając, że "w sumie to cię słyszę, ale o co ci chodzi...?"

Mijaliśmy także elementy natury mniej-ożywionej, jednak wciąż zaniepokojonej uderzeniem słońca - czyli pan Zdziwione Drzewo. "Uuu, to już wiosna?"

Zdziwione wiosną drzewo.

 

Na koniec proponuję nieco product-placement'u, choć producent piwa nie wie o moim istnieniu. Ha! Powinni nam zapłacić :)

Zimne piwo...

A tak w ramach Post Scriptum, uczestniczyłam w warsztatach dotyczących agresji wśród psów. Myślę, że następna notatka będzie się do tejże wiedzy odwoływać - a dowiedziałam się tego i owego o tych naszych Drapieżnikach... Ale bez obaw. Nie będzie długo! 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
magdalenoslawa
Czas publikacji:
środa, 17 kwietnia 2013 22:45

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość palka napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2013/04/17 23:09:11:

    foto ze skokiem klawe!

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Kontakt ze mną: magdalenoslawa@gmail.com

Zapraszam również na
mój kanał na Youtube

Opcje Bloxa